понеділок, 20 лютого 2012 р.


Відкриття Центру вільного доступу до мережі Інтернет


      В центральній районній бібліотеці відкрили інтернет – центр для відвідувачів. Нині всі користувачі бібліотеки мають можливість вільного доступу до мережі Інтернет. Для Іршавщини - це стало можливим завдяки участі в Програмі «Бібліоміст», яка покликана перетворити наші бібліотеки в більш сучасні громадські центри. З хлібом і сіллю працівники Іршавської ЦРБ разом з начальником відділу культури і туризму РДА Юрієм Микитою зустрічали поважних гостей -- менеджера «бібліомісту» Наталію Новак, заступника директора обласної наукової бібліотеки по інформатизації Галину Ковальчук та регіонального представника Програми «Бібліоміст»у Закарпатській області Андрія Вишняка.
      В урочистому відкритті взяла участь заступник голови райдержадміністрації Мирослава Кула. За її словами бібліотечні працівники добре зрозуміли, що треба реформуватися. Вони доклали багато зусиль, аби виграти цей грант і довести цю справу до логічного завершення - мені залишається лише побажати їм успіху в цьому напрямку та подякувати запрошеним гостям за їх фінансово – матеріальну підтримку, - підсумували Мирослава Василівна.
     Директор Іршавської ЦБС Ольга Воробканич відзначила, що бібліотека в лютому цього року виграла грант. Безперечно ми завдячуємо значній підтримці районної влади, та роботі провідного спеціаліста бібліотеки Любові Бровді, яка доклала чимало зусиль для цього,- зазначила Ольга Іванівна.
     Під час відкриття гості перерізали червону стрічку, обмінювались враженнями про програму та спілкувались із постійними відвідувачами бібліотеки, вчителями, учнями студентами, які вже мали змогу користуватися Інтернет- центром. Завдяки цій Програмі окрім Іршавської ЦРБ, п‘ять сільських бібліотек району теж мають можливість працювати з сучасними технологіями – це, зокрема в селах : Чорний Потік, Великий Раковець, Ільниця, Загаття та Негрово.
      По закінченню урочистості Мирослава Кула вручила цінний подарунок Галині Ковальчук, а начальник відділу культури і туризму РДА Юрій Микита нагородив подякою та подарунком Новак Наталію.


1 коментар: