вівторок, 3 квітня 2012 р.

Мандрівка книжковим Всесвітом

          Всеукраїнський Тиждень дитячого читання у Іршавській районній дитячій бібліотеці пройшов весело і змістовно. Відкрився він 26 березня 2012 року виставкою домашніх оберегів «Бабусина скриня», яка мала за мету поглибити знання учнів з краєзнавства, акцентувати увагу на потребі зберігати як святиню усе те, що пов’язує людину з рідною землею, виховувати в дітей любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії навколишнього світу.
         Продовжився тиждень конкурсом дитячого малюнка «Ми дивимось та малюємо мультфільм», на якому свої таланти представили користувачі молодшого абонементу нашої бібліотеки.
         Для користувачів старшого абонементу була проведена змістовна година цікавих повідомлень «Про Велесову книгу».
          Про те, як навчитися створювати і зберігати добрі стосунки вдома, в школі, з товаришами на вулиці діти могли дізнатися на інформаційно-просвітницькій годині «Урок ввічливості». Цікавим доповненням стала  п»єса за казкою Оксани Фулитки «Герої казкового замку», яку продемонстрували юні актори зразкового дитячого музично-драматичного театру «Пролісок» Іршавського РБК (режисер-постановник та керівник Василь Філеш (мол.).
          Також у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання у нашій бібліотеці відбулися бліц-вікторина «В гостях у казки» та вернісаж портретів Баби-Яги, які з задоволенням відвідали та прийняли участь найталановитіші та найактивніші наші читачі.
          А 2 квітня у дитячу бібліотеку завітали учні 1-прогімназійного класу Іршавської гімназії із своїм класним керівником Куцик Марією Іванівною.
Разом із бібліотекарями районної дитячої бібліотеки Ваш М.В., Гресько М.І., Михайлочко Н.Д. та Жабко О.І., юні читачі здійснили «Мандрівку книжковим Всесвітом»: ознайомилися з історією виникнення книги, книжковим фондом дитячої бібліотеки, а Королева книжок познайомила дітей із казковими героями  свого «королівства».
        Свято дитячого читання тривало під час весняних канікул.
Прагнучи цікаво й змістовно провести вільний час, наші читачі приходили до бібліотеки, аби знову зустрітися з улюбленими казковими героями та зануритися у чарівний світ під назвою Книга.
 
   

Немає коментарів:

Дописати коментар