понеділок, 6 липня 2015 р.

Районний семінар бібліотекарів
           2 липня  на базі бібліотеки-філії с.Ільниця-1 відбувся районний семінар бібліотечних працівників району на тему «Бібліотека і дозвілля дітей та молоді». Відкрила семінар начальник відділу культури і туризму Г.М.Матіко, яка привітала учасників і наголосила, що тема семінару є надзвичайно актуальною, адже зараз літні канікули у дітей і бібліотеки повинні відіграти важливу роль у організації їх дозвілля.
            Надзвичайно неочікуваною і приємною була присутність на семінарі т.в.о. голови районної державної адміністрації В.А. Симканинця. У невимушеній обстановці працівники бібліотек району мали змогу задати  питання Віктору Андрійовичу, що стосуються їх діяльності. Серед питань прозвучало і питання об»єднання територіальних громад. Обговорювалась ситуація долі бібліотек Іршавської централізованої бібліотечної системи в умовах реформ місцевого самоврядування та адміністративного поділу відповідно до Закону України «Про добровільне об»єднання територіальних громад». На що Віктор Андрійович відповів, що все вирішуватиметься з урахуванням інтересів громади та сучасних вимог до бібліотечного обслуговування населення району.
            Директор бібліотеки А.І.Лакатош ознайомила присутніх з програмою семінару та зупинилась на основних завданнях, що стосувались теми семінару.
            Учасників семінару зустріли і привітали вихованці Ільницького дитячого навчального закладу № 3, керівником якого є М.М.Котубей. Дітки відвідали бібліотеку, взяли участь у вікторині і за правильні і швидкі відповіді отримали в дарунок книжечки.
            Приємні хвилини бібліотекарям дарували: учасники зразкового театру естрадної пісні «Ліра» (керівник Е.Гавацко); Даринка Староста, Тетяна Пилипко, Аліна Ганчич; танцювальний колектив «Юність» та «Гсподарочка» (керівник Т.Черничко).
            Із повідомленнями виступили: Бобик М.В., заступник директора по роботі з дітьми, – «Культура дозвілля: вирішення проблем вільного часу дітей та молоді», а також зробила презентацію; Кепша О.І., завідувачка відділу обслуговування, – «Інтерактивні масові заходи - ключик до залучення молоді в бібліотеку». Творчу лабораторію «Пропонуємо свій досвід» провела з бібліотекарями Л.І.Бровді, завідувачка методико-бібліографічного відділу.
            Підсумком семінару стало нагородження працівників начальником відділу культури і туризму Г.М.Матіко та директором Іршавської ЦБС А.І.Лакатош . До нагород було представлено М.В.Бобик, заступника директора по роботі з дітьми, Романець О.П., завідувачку бібліотекою-філією с.Ільниця-1 та директора Ільницького будинку культури «Шахтар» Н.П.Варваринець. Нагородження дійсно стимулює потенційні можливості бібліотекарів. 

 

 
 
         

Немає коментарів:

Дописати коментар