пʼятниця, 27 січня 2017 р.

 НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!

Страшне  і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву "Голокост", призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!
Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який відзначається 27-го січня, прийнятий на офіційному рівні Генеральною Асамблеєю ООН 1 листопада 2005 року. Метою запровадження цієї сумної пам’ятної дати є активна просвітницька робота та сприяння у запобіганні можливих майбутніх актів геноциду, а так само зневаги до цінності людського життя.
До цієї сумної дати  в читальному залі Іршавської районної бібліотеки оформлено перегляд літератури «Голокост – шрам на серці людства». Протягом тижня бібліотекарі відділу обслуговування проводили інформаційні бесіди для користувачів, знайомили з літературою по цій темі, яка є у фонді бібліотеки.
У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися!
 Будемо пам’ятати...
Немає коментарів:

Дописати коментар