четвер, 16 листопада 2017 р.

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голову, вшановуючи пам'ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Відкриті архівні документи ще і ще раз засвідчують, що авторами геноциду, штучного голодомору, фізичного знищення народу стала тодішня правляча влада, радянський політичний режим.
Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ці лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті тому, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилося.
До цієї події в Іршавській центральній районній бібліотеці оформлена виставка-пам’ять «Історія, написана кров’ю». На виставці представлені документи та публікації про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль, причинені тоталітарним режимом.Немає коментарів:

Дописати коментар