четвер, 18 січня 2018 р.

«Стала нам ся нині новина…»

Днями профком та адміністрація бібліотечних працівників району організували та провели різдв`яно - новорічне свято.
Воно зібрало разом всіх бібліотечних працівників району. Традиційно, разом з батьками, прийшли поколядувати і діти. Почалося свято з екскурсії в Іршавський районний історико-краєзнавчий музей, де директор музею Світлинець Андрій Андрійович розповів малим відвідувачам про експонати музею та різні цікаві історії нашого краю. Не менш цікавим для дітей став наступний етап екскурсії на площі міста Іршава, де дітки мали змогу зробити фото біля Новорічної ялинки та новорічної фото-зони.
З уст малечі і дорослих лунали прекрасні колядки: «Радуйся, земле», «Дивная новина»,  «Стала нам ся нині новина…», «В Віфлеємі новина», «Бог ся раждає», «Небо і земля» та багато інших. Самобутність нашої закарпатської колядки в тому, що вона гармонійно поєднує давнє і нове.
З цікавістю і задоволенням відповідали діти на запитання новорічної вікторини «Новорічний калейдоскоп». Кмітливість та жвавість проявили колядники і в конкурсах рідв`яно-новорічної тематики, які організувала і провела директор Іршавської РЦБС Майя Бобик.
Невід`ємною частиною свята стало підведення підсумків конкурсу „Новорічна іграшка своїми руками.” Як і кожного року, діти прибрали ялинку іграшками, виготовленими власноруч. Призові місця за кращі роботи отримали бібліотекарі ЦРБ, Ільниця-2, Дубрівка.
Працівники Іршавської районної бібліотеки та Іршавської районної бібліотеки для дітей оформили перегляд літератури «Чарівність різдвяних свят».
Голова райкому профспілки працівників культури О.І.Сідор, директор Іршавської РЦБС М.В.Бобик, головний спеціаліст відділу культури і туризму РДА Бабинець Л. В., голова профкому бібліотечних працівників М.П.Федоричко привітали бібліотечну родину з різдвяними святами та побажали здоров’я і божої благодаті на многії літа.
Будучи часткою незнищенної української культури, колядки живуть, приносять радощі, моральне оздоровлення людям упродовж століть. Наша мета – зберегти і примножити традиції прадідів, дідів, батьків. Колядуймо з нами, колядуймо на щастя, на здоров`я, радість нашого роду і народу. 
Христос рождається! Славімо його!

Немає коментарів:

Дописати коментар