середа, 28 березня 2018 р.


КНИГОМАНІЯ – 2018


27 березня 2018 року в Іршавській районній бібліотеці для дітей пройшов ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2018».
Мета конкурсу підвищення рівня культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання, розвитку комунікативних навичок, кращої соціалізації і самореалізації завдяки читанню.
На конкурсі змагалися учні 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів та читачі бібліотек-філій району. Учасники представляли членам журі свої Читацькі щоденники, які містили записи про прочитаних книжок з української та зарубіжної літератури, а також книги закарпатських авторів. Кожен учасник розповідав про свою улюблену книжку зі свого списку.
Кращих серед учасників конкурсу визначило журі у складі: директора КЗ «Іршавська районна централізована бібліотечна система» Бобик М.В., зав. методико-бібліографічного відділу Іршавської РЦБС Бровді Л.І., головний спеціаліст відділу культури і туризму Іршавської РДА Бабинець Л.В., начальник відділу по зв’язках з громадськістю та ЗМІ міської ради Демчик Л.А., начальник відділу по зв’язках з громадськістю та ЗМІ РДА, поетеса Вовканич О.І.
Відразу ж після закінчення змагання, після підбиття підсумків було оголошено рішення журі і визначено переможців:
- Мушка Михайло (6 кл.)
- Гуляна Світлана (7 кл.)
Оцінюючи виступи конкурсантів, члени журі нагородили окремих учасників у наступних номінаціях:
-  За креативність — Артиш Ольга-Магдалина (м.Іршава)
-  За артистизм — БілинецьДаніела (с.Імстичево)
-  За харизматичність — Юріна Ірина (с.Осій)
-  За краще ведення читацького щоденника — Березнай Марина (с.Ільниця)
Всі учасники отримали похвальні грамоти, календарі від закарпатського поета Василя Галаса та заохочувальні подарунки від голови Іршавської районної ради Симканинця В.А. Також, переможців нагородила своїми збірками поезій член журі поетеса Оксана Вовканич.
Головним призом для всіх учасників стало знайомство одне з одним, спілкування та хороші емоції від добре проведеного часу.
Чекаємо на “Книгоманію - 2019” !!!


Немає коментарів:

Дописати коментар