вівторок, 20 серпня 2019 р.


З Україною в серці.

День Незалежності України – важливий день для кожного українця, для тих, хто вважає себе патріотом України, стоїть на захисті кордонів, вболіває за Батьківщину та примножує здобутки відданою працею.
28 річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, зі зброєю в руках, боронячи від агресора власні території, відстоюючи право українців жити на своїй, Богом даній землі. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілюючи в реальність одвічну мрію нашого народу.
Це – велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки і правнуки.
Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії. Любові до рідної землі, додається енергії снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.
В ці святкові серпневі дні, приурочені до Дня Незалежності України, працівники Іршавської районної бібліотеки оформили тематичну книжкову виставку «З Україною в серці». Бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту, життєвої снаги і нових звершень в ім’я України! Зі святом вас!
Усіх бажаючих запрошуємо до перегляду.
Немає коментарів:

Дописати коментар