пʼятниця, 8 листопада 2013 р.

 «Бібліоміст» та бібліотеки України на Іршавщинні
         Люди потребують спілкування, а саме нових вражень, почуттів, знань, обміну інформацією, хочуть поділитися з кимось своїми досвідом роботи, такі самі враження і обмін досвідом, презентували працівники Іршавської центральної районної бібліотеки.
           6 листопада 2013 р. Іршавська ЦРБ  приймала делегацію бібліотекарів з усієї України.  Зустріч бібліотек-партнерів  відбувалися в рамках навчальних візитів організованих програмою «Бібліоміст» до бібліотек Закарпатської області по обміну досвідом роботи.
         Також приймали участь  представники координатор по роботі з партнерами програми «Бібліоміст» Наталя Новакова та регіональний представник програми «Бібліоміст»  Андрій Вишняк.
         Незабутнім враженням підкорив наших госте зразковий дитячий фольклорний ансамбль «Кирниченька» керівник Токар Едіта Василівна, який зустрів їх народними піснями і танцями.
         Для гостей була проведена екскурсія до відділу бібліотечно-інформаційних технологій та до Іршавської районної бібліотеки для дорослих, де учасники ознайомились з організацією роботи бібліотеки та центром вільного доступу до мережі Інтернет.
        Працівники бібліотечно-інформаційних технологій обмінювалися з колегами знаннями, інформацією, досвідом і плідними ідеями в області бібліотечної роботи по різнопланових інноваційних послугах особам літнього віку та священнослужителю,  та по навчання даної категорії основам е-урядування,  що  відкриває нові можливості, сприяє мінімізації труднощів, що виникають.
         На зустрічі були присутні представники народного хору «Ветеран» Іршавського РБК Берегій Ігор Євгенович та Добра Денис Денисович, які розповіли гостям, як вони проходять навчання комп’ютерної грамотності та е – урядування  у  бібліотечно-інформаційному відділі.
         Неабияке  зацікавлення  делегації викликав виступ о. Василія Ігната про тісну співпрацю з районною бібліотекою, бібліотекарі мали гарну нагоду  побувати в  Петро-Павлівському храмі, де для гостей було проведено молебень за подорожуючими.
         Якщо поглянути на фотографії, які зроблені під час зустрічі, одразу стає зрозумілим, наскільки сподобалося гостям у нас! І колеги і ми задоволені і вдячні програмі Бібліоміст за такі можливості обміном досвідом роботи, адже кожен працівник бібліотеки дізнається для себе щось нове, і запроваджує в своїй професійній діяльності.
         Адже, бібліотечна інновація – це оригінальна, нестандартна ідея, методика, проект, які виходять за межі існуючих канонів і традиційних форм і відображають новий підхід до змісту і організації бібліотечного обслуговування, до технології управління бібліотекою.
Немає коментарів:

Дописати коментар