четвер, 7 листопада 2013 р.

Проект "Майбутнє варто планувати"
«У твоєму житті є люди,
заради яких варто жити»
         В Іршавській центральній районній бібліотеці та бібліотеках – філіях сіл Ільниця, Чорний Потік, Загаття, Негрово, Великий Раковець діє проект „Майбутнє варто планувати”, який реалізується в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку "Здоров’я жінок України".
         Мета даного проекту: підвищення поінформованості жінок репродуктивного віку щодо прийняття рішення стосовно планування сім’ї та репродуктивного здоров’я, використання сучасних та ефективних методів контрацепції, як альтернативи не планованій вагітності та абортам шляхом проведення широкомасштабної інформаційної кампанії. Через просвітницькі заняття надана можливість отримати коректну, сучасну інформацію щодо репродуктивного здоров’я і планування сім’ї. Інформацію, яка допоможе  прийняти життєво важливі рішення щодо власного здоров’я та здоров’я тих, кого  люблять.
      Такий проект є унікальним у нашому регіоні, оскільки впроваджується уперше. Молоді люди, подружні пари фертильного віку на основі наданої інформації матимуть змогу приймати правильні і виважені рішення стосовно збереження власного репродуктивного здоров’я.

Всеукраїнська інформаційно-консультаційна телефонна лінія з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я

0 800 50 27 57
Телефонна лінія створена для оперативного надання інформаційно-консультативних послуг з питань репродуктивного здоров’я, планування сім’ї та контрацепції
        Лінія працює з 9:00 до 18:00 у робочі дні (понеділок – п’ятниця). Дзвінки на інформаційну лінію є безкоштовними зі стаціонарних телефонів в межах України.
      Нагадуємо, що мета консультантів телефонної лінії не призначити вам той чи інший метод (це може зробити лише ваш лікар), а розповісти вам про переваги чи недоліки, показаннях чи протипоказаннях того чи іншого методу, надати вам найновішу інформацію щодо планування сім’ї, а також підказати чи відповідають дійсності досить поширені у суспільстві думки щодо методів контрацепції. (http://plana.org.ua/)
 

Немає коментарів:

Дописати коментар