понеділок, 28 квітня 2014 р.

«Чорнобиль – від мирного атому до катастрофи»
У кожного часу – свої герої. Але цього разу ворог був невідчутним і невидимим. Він підступний, безжалісний та смертельно небезпечний. Чорнобиль… Зараз це слово знає увесь світ. Чорнобиль – це страждання й трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять. Чорнобиль... Чорна страшна та нестерпна біль, яка торкнулася своєю вбивчою рукою всіх, хто став на боротьбу з радіацією. Минули роки. Над нами мирне небо. Нехай ніколи не буде нового лиха й нового Чорнобиля.
Катастрофа на Чорнобильській АЕС – чому вона відбулася та які для нас її наслідки. Виховна година-спогад «Чорнобиль -  від мирного атому до катострофи» й була призначена ознайомити учнів 5-11 класів Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 з екологічними наслідками катастрофи на Чорнобильській АЕС, розкрити біологічний вплив радіоактивного випромінювання і проблеми, які пов’язані із використанням АЕС;  навчити дітей відповідальності; розповісти про подвиг звичайних людей; сформувати в учнів риси людяності, милосердя, співчуття і здатності допомогти тим, хто в біді.
Провели і підготували виховну годину-спогад 25 квітня 2014 року завідувачка відділу обслуговування Іршавської центральної районної бібліотеки Кепша О.І. та заст.директора по роботі з дітьми Іршавської ЦБС Бобик М.В. при підтримці вчителя Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Бабич В.В.Немає коментарів:

Дописати коментар