пʼятниця, 8 серпня 2014 р.

Подорож у країну Журналію
       Сьогодні важко уявити своє життя без газет, журналів, радіо, телебачення чи Інтернету. А колись люди не тільки не знали про те, що відбувається в світі, але й про події в своїй країні дізнавалися через місяці, а то й роки. Якщо потрібно було повідомити про щось важливе, уряд розсилав по містах і селах гінців з царськими указами. Але ця інформація доходила не до всіх громадян. Найчастіше новини розносили мандрівники, які ходили по світу та розповідали про те, що чули і бачили. 
      Сьогодні найрізноманітнішу інформацію можна почерпнути з газет і журналів, тому дітлахи повинні вміти правильно ними користуватися, вміти їх читати. І саме цьому їх навчити повинні ми – бібліотекарі. 
      Тож, 7 серпня 2014 року з вихованцями садочку «Ялинка» пройшов бібліотечний урок періодики «Подорож у країну Журналію», який підготували працівники Іршавської районної дитячої бібліотеки. Вони ознайомили учнів з визначенням «періодичні видання», розповіли про історію виходу перших примірників, провели огляд журналів.
      Діти уважно слухали, ставили запитання, залюбки розповідали про свої улюблені журнали та взяли активну участь у вікторині «Що таке періодичні видання?», яка допомогла закріпити отримані  знання. 
       А на завершення уроку періодики діти виявили бажання стати нашими читачами. 


Немає коментарів:

Дописати коментар