пʼятниця, 28 серпня 2015 р.


Літо 2015 - з бібліотекою

    Канікули! Літо - найпрекрасніша, найулюбленіша пора для дітей. Чимало хто мріє про відпочинок коло моря, дехто вирушить у захоплюючі подорожі до давно омріяних міст або місць. Але, на жаль, не у кожного є можливість це здійснити, тому закономірно виникають питання: як в рідному місті відпочити з користю, чим зайнятися, адже літній відпочинок дітей – це не бездумне гаяння часу та байдикування. 
    Ось чому ми, бібліотекарі, все більшого значення придаємо дозвіллєвій функції нашого закладу. Особливо під час канікул. Бібліотека має широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля дитини не тільки приємним і цікавим, а й змістовним. Саме з метою допомогти дітям спілкуватись, розкривати свої можливості та приховані таланти, відпочивати та розвиватись - з 29 липня Іршавська районна бібліотека для дітей розпочала плідну співпрацю з табором відпочинку для дітей «Чебурашка» під назвою «Літо з бібліотекою».                                                  Цікаво і різноманітно проходив літній відпочинок в дитячій бібліотеці. Щотижня вихованці літнього табору поспішали в гості до «вірного друга» – бібліотеки! Разом ми подорожували в «Літні мандри – з бібліотекою». Весело, цікаво та, як завжди, із користю ми мандрували сторінками книжок, дитячих журналів, діти приймали участь у вікторинах та конкурсах. І подорожувати не завжди легко та просто. Завдання та запитання бували такими оригінальними та інколи несподіваними – є над чим задуматись! З неперевершеною цікавістю проходили перегляди мультиків про бібліотеку, книгу та реклами бібліотеки.
    «Ваша бібліотека найкраща!» Дійсно, так говорять вихованці денного табору відпочинку «Чебурашка». «Як тут затишно, по-сучасному гарно! Які привітні тут працюють бібліотекарі!» І вони мали з чим порівняти, бо у таборі не лише іршавчани, а й гості з різних країн та міст України, які вирішили свої канікули провести у своїх рідних на Іршавщині: Словакії, Чехії, м.Києва, Ужгорода, Мукачева, Берегова… 
   Поспішали до бібліотеки і дошкільнята. Такі зустрічі носять ознайомчий характер: з бібліотекою, працівниками, можливостями сучасної бібліотеки. Ми розповідали малечі про книги - великі і малі, проводили уроки правильного відношення до книги. Знайомились, спілкувались, проводили цікаві заходи з веселими іграми, забавами, пригодами та книжковими дивами.
      Веселі, розумні, кмітливі… Усім було дуже приємно та корисно провести час у бібліотеці.


То ж скоріш до бібліотеки! У нас цікаво!
Немає коментарів:

Дописати коментар