пʼятниця, 11 вересня 2015 р.

«Лист із дерева життя»

Знов прийшла пора барвиста,
Кожного торкнулась листа
Й по осінніх вже маршрутах
На незримих парашутах
Шле його землі на груди.
Так бува  і з  нами, люди:
Як пора та підкрадеться,
Дерева життя торкнеться,
З  неба зірка десь упаде,
Серце відпочити сяде…
А земля вже преспокійна
Пригорне нас у обійми!
Тільки стук – сердець горіння
Ми залишим поколінням.
Тож не тліти, а горіти!
        Жити, а не животіти!

З вічного дерева життя одне за одним відходять покоління,тільки деякі листки з того дерева зникають у вічності, а деякі лишаються коштовностями, які чекають щоразу нового скарбошукача.
Саме тому, настав час відкрити знову читачам, наче коштовний скарб, творчість поета Івана Мельника, уродженця с.В.Раковець, 95-річчя з дня народження якого було відзначено  в цьому році.
10 вересня 2015 року в читальній залі Іршавської центральної районної бібліотеки відбулась презентація книги І.Г.Мельника «Лист із дерева життя», яку було видано за сприяння програми місцевого книгодрукування.
Бібліотекарі створили затишну атмосферу для користувачів та запрошених гостей, підготували перегляд літератури «Лист із дерева життя».
Невід’ємною частиною дійства стали спогади дочок І.Мельника Надії та Людмили, які передали присутнім всю повноту батькової сутності.
Поділився своїми спогадами Мельник І.М., який особисто був знайомий з талановитим поетом-піснярем.
Вчитель української мови та літератури Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Кузьма Н.В. разом з учнями 10-А класу (кл.кер. Гомоляк Є.О) високо оцінили дивовижне світло добра і любові, яке огортає читача, коли читаєш поезії збірки «Лист із дерева життя».
Яскравим доповненням до презентації став виступ учасників зразкового дитячого музично-драматичного театру «Пролісок» районного будинку культури (кер.В.Філеш-молодший). Юні актори талановито передали Мельникову любов до рідного краю, до пісні, до праці, до тонкої стеблиночки – лози, що росте на карпатських схилах.  

Своїми талантами порадували присутніх внуки Івана Гавриловича Юрій і Євгенія та правнучка Софійка. 

 Немає коментарів:

Дописати коментар