пʼятниця, 11 жовтня 2019 р.


14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва та День Захисника України. День українського козацтва – це данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.   
Напередодні цього свята працівники Іршавської районної бібліотеки для дітей провели історичну годину “І оживає дух козацький”. Бібліотекар ознайомила дітей з історією розвитку українського козацтва, розповіла про героїчні подвиги героїв - козаків Дмитра Вишневецького (Байду), Івана Сірка, Северина Наливайка, Петра Конашевича-Сагайдачного.
Також було оформлено та представлено книжкову виставку “Ми з України козацького роду”, за допомогою якої присутні мали змогу зазирнути до сторінок історії та дізнатися  чимало нових фактів із життя козаків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також ознайомитись з  героями сьогодення – які нині боронять державу.Немає коментарів:

Дописати коментар