середа, 23 жовтня 2019 р.


Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними.
Саме з цією метою сьогодні, 22 жовтня, у Іршавській районній бібліотеці було організовано бібліотечний урок під назвою “Перші кроки до бібліотеки”.
До бібліотеки завітали маленькі гості, учні 1-х класів Іршавського ліцею. Бібліотекар ознайомила школярів із книжковим фондом бібліотеки, провела захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками та познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою.
З веселим настроєм та позитивними емоціями маленькі читачі пообіцяли повернутись за новою порцією знань.Немає коментарів:

Дописати коментар