пʼятниця, 21 березня 2014 р.

Вибори 2014
           Якщо Ви хочете виконати свій громадянський обов'язок та проголосувати на виборах, краще перестрахуйтеся та перевірте, чи є Ви у списку виборців, а це можливо зробити в Іршавській районній бібліотеці!!!
  Приходьте чекаємо на Вас!!!
 
 

До уваги громадян!
Перевірте правильність внесення персональних даних до
Державного реєстру виборців.
           Як відомо, у неділю, 25 травня, відбудуться позачергові вибори Президента України. Кожен виборець може особисто перевірити свої персональні дані у відділах ведення Державного реєстру виборців та звернутися із заявою щодо неправомірного включення або невключення до Реєстру, виправлення недостовірних відомостей, неправильностей у персональних даних.
          Насамперед це стосується громадян, які:
- голосуватимуть уперше;
- виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в списках виборців під час попередніх виборів;
- ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС;
- проходили строкову військову службу та звільнилися у запас;
- звільнились із установ виконання покарань;
- змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;
- мають інформацію (документально підтверджену) про помилкове включення до списків осіб, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли).
          Якщо на минулих виборах Ви не знайшли себе у списках, якщо Ваші дані були записані не правильно, якщо Ви хочете змінити місце голосування на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року, просимо Вас звернутися до відділів ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації.
        Також перевірити свої дані можна не виходячи з дому, завдяки глобальній мережі Інтернет, в “Особистому кабінеті виборця”. Процедура реєстрації на цьому сервісі доволі проста і не потребує багато часу. Зареєструватися можна за адресою – https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN.
         Відео, як перевірити своє включення до Державного реєстру виборців, не виходячи з дому –https://www.youtube.com/watch?v=wh73rs16DQQ.
Правила реєстрації
Для реєстрації заповніть необхідні поля:
1. E-mail: введіть власну електронну пошту. Вона буде використовуватися як ім’я користувача для входу в систему.
2. Прізвище, ім’я, по-батькові заповнюються українською мовою та повинні містити не менше двох символів.
3. Поле По батькові не вказується тільки у разі його відсутності у виборця відповідно до звичаю національної меншини, до якої належить виборець, інакше вказувати обов’язково.
4. Зареєструватися в системі можуть особи, які досягли вісімнадцятирічного віку.
5. Пароль повинен складатися з латинських символів. Можливе використання великих та малих букв, а також цифр. Довжина паролю повинна бути не меншою ніж 6 символів.
          Поля відмічені зірочкою – обов’язкові для заповнення.
          Якщо Ви правильно занесли у відповідні поля свої персональні дані та правильно внесли символи в екран для захисту від роботів, то Вас можна привітати – у Вас віднині є “Особистий кабінет виборця”.
         В “Особистому кабінеті виборця” можна перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього в розділі “Перевірити дані у Реєстрі” необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Відповідь на запит буде надіслано на Вашу електронну пошту. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна надіслати лише один запит.

Немає коментарів:

Дописати коментар