четвер, 30 жовтня 2014 р.

МАНДРІВКА  КНИЖКОВИМ  СВІТОМ
      
        28 жовтня 2014 року відбулася перша екскурсія дошкільнят Іршавського ДНЗ № 3 «Малятко» до Іршавської районної бібліотеки для дітей, які в майбутньому стануть читачами бібліотеки. Привели вихованців старших груп «Сонечко» та «Ромашка» завідуюча садком Петровці С.І., вихователі Тодавчич Г.Ф. та Мельник Л.П., помічники вихователів Семак В.В. та Саксон Т.М.
       Маленьким майбутнім читачам заступником директора по роботі з дітьми Бобик М.В. була проведена «Мандрівка Книжковим світом»: екскурсія по бібліотеці, бесіда про значення бібліотеки в житті людини, правила користування бібліотекою та запис до бібліотеки.
        Дошкільнята познайомилися з гарно ілюстрованими книжками різноманітної тематики, які допомагають відповісти на тисячу «Чому?».
        Завітавши до читального залу, діти з цікавістю переглянули мультфільм «Історія про дівчинку, яка наступила на хліб» та рекламу бібліотеки, в якій бджілка запрошує всіх до Іршавської районної бібліотеки для дітей. Також маленькі читачі ознайомилися з новинками дитячих періодичних видань: «Пізнайко», «Ангелятко», «Малятко», «Маленька Фея» та інші.
        Задоволеними залишилися всі: діти - враженнями від побаченого і почутого, дорослі – позитивними враженнями дітей.

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

 


Немає коментарів:

Дописати коментар