середа, 15 жовтня 2014 р.

Періодика у бібліотеці

Бібліотека… Древня і вічно жива обітниця людського розуму. Ряди книжкових полиць бережуть в собі багатогранність живого світу.
Бібліотека – це дім де живе книга, але не тільки книга, а ще й багато газет та журналів.
З метою популяризації періодичних видань  в Іршавській гімназії бібліотекарями  Іршавської районної бібліотеки для дітей було  проведено бібліотечний урок  «Періодичні видання для молодшого шкільного віку»
Бібліотекарі Жабко О.І. та Михайлочко Н.Д. в цікавій та доступній формі розповіли школярам  про історію журнальних видань, їхню галузеву тематику та зміст. Діти подорожували сторінками журналів «Барвінок», «Пізнайко»,  «Умійко», «Стежка», «Маленька Фея», «Колосок», «Яблунька»,  «Котя», «Малятко» та ін.
Діти  мали змогу не тільки  переглянути  періодичні видання,  а й почитати з них вірші, казки, оповідання, розгадати кросворди та ребуси. З великим захопленням  вони  мандрували сторінками  журналів,  показали вміння, спритність і ерудованість у цікавих конкурсах, розвагах, просто гралися. А виставка «Вам буде цікаво…», підготовлена бібліотекарями  читального залу, дала  змогу більш детально дізнатися про дитячу періодику в бібліотеці.
Користувачі нашої бібліотеки із задоволенням читають періодичні видання та з нетерпінням чекають нового надходження.  
Запрошуємо до нашої бібліотеки всіх бажаючих ознайомитися з журнальними новинками, переглянути та вибрати  журнал до смаку.
Немає коментарів:

Дописати коментар