пʼятниця, 2 грудня 2016 р.

Вірус СНІДає щодня

Скільки б про СНІД не писали і не говорили, чомусь кожен з нас вважає, що ця хвороба існує деінде, тільки не поруч з нами - не в моєму місті чи селі, не в моїй області, не в моїй країні. Проте, статистика річ уперта – кожен 100-й мешканець України ВІЛ інфікований.
З метою привернення уваги підростаючого покоління до проблем поширення СНІДу, формування толерантного ставлення до людей, що живуть з ВІЛ-інфекцією працівниками Іршавської районної бібліотеки для дорослих та Іршавської районної бібліотеки для дітей  1  грудня 2016 року для учнів 8, 9, 11-х класів Іршавських шкіл  було проведено годину застереження «Вірус СНІДає щодня» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.
Учні переглянули документальний фільм «Життя на повну силу», а детальніше про симптоми цієї страшної хвороби розповів запрошений  на захід лікар акушер-гінеколог, завідувач жіночою консультацією Іршавської районної лікарні Попович Валерій Володимирович. Крім цього, до уваги учнів було представлено інформаційний перегляд літератури «СНІД – найсерйозніша проблема людства». Проведений захід містив інформацію про історію виникнення ВІЛ/СНІДу, про шляхи передачі та засоби запобігання ВІЛ-інфекції і був направлений на формування в учнів розуміння того, що тільки здоровий спосіб життя, їх поведінка та вчинки є гарантом запобігання ризику.Немає коментарів:

Дописати коментар