середа, 16 травня 2018 р.


Берегиня роду і народу

 З успіхом  пройшло виїзне свято до Дня матері в бібліотечній системі району  на базі бібліотеки – філії с. Імстичево зав. бібліотекої-філією (Гойда О. І.). Привітали бібліотекарів директор КЗ «Іршавська ЦРБС» Бобик М.В., секретар сільської ради Зейкан М.І., зав. методичним відділом Бровді Л.І., голова профкому бібліотечних працівників Федоричко М.П.
Лейтмотивом виступів була думка про те, що в кожного у глибині душі лежить, як найкоштовніший скарб, спогад про материнську ласку і доброту. У найскладніші, найдраматичніші хвилини життя цей спогад гріє, підтримує, додає сил, надихає. І хоч куди доля б нас не закинула, в пам’яті жевріє материнська домівка, материнський поріг, материнська душа, яка завжди як ніхто розуміє, допоможе та втішить. Бо не має таких труднощів, які б мама не взяла на свої плечі заради рідної дитини.
Материнське серце, материнські натружені руки… Скільки магічності і теплоти вміщують ці слова, скільки ніжних слів створила народна уява про жінку – матір. І не перерахувати. А ще кожен знаходить у своєму серці власні, особливі слова,намагаючись передати через них свою  любов та повагу до матінки.
Приємною несподіванкою для присутніх стали виступи художньої самодіяльності будинку культури с. Імстичево (зав. клубом  Зейкан Г. О.) прозвучала пісня «Мамина співанка» у виконанні Корпош  О., вокальний ансамбль дівчат виконав пісню «Карпатський дощ», а також  прозвучав  власний вірш  Довбак Є. «Елегія про маму».
Надзвичайно приємні враження залишилися у працівників бібліотечної системи від відвідування православної церкви Різдва Божої Матері  та Михайлівського греко-католицького монастиря.
Хай святиться у наших серцях, помислах і ідеях священне слово Мама.
Немає коментарів:

Дописати коментар