пʼятницю, 23 листопада 2018 р.


Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932–1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.
22 листопада 2018 року бібліотекарі Іршавської районної бібліотеки для дітей відвідали Іршавський ліцей Іршавської міської ради, де для учнів 6-7 класів провели годину історичної пам’яті  «Чорні крила болю». Бібліотекар зазначила, що в історії українського народу є трагічні сторінки, що примушують стискатися людські серця. І одна із найстрашніших  – Голодомор. Учні  дізналися про причини і наслідки цієї трагедії, переглянули відео–спогад «Про Голодомор на Україні 1932-1933 років». Бібліотекар звернула увагу присутніх на перегляд літератури «Пам'ять стукає до серця».
Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

Немає коментарів:

Дописати коментар