вівторок, 6 листопада 2018 р.


9 листопада  наша країна святкує День української писемності і мови. Це свято було започатковано Указом Президента України № 124-97 від 6 листопада 1997-го. За православним календарем 9 листопада вшановують Преподобного Нестора Літописця – послідовника Кирила і Мефодія. Дослідники вважають, що саме з Преподобного Нестора Літописця і починається писемна українська мова.
Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Українська мова багата, ніжна, ласкава, мудра, доброзичлива, чиста, правдива. Багатство української мови виявляється в тому, що нею можна висловити найскладніші думки, найтонші почуття і переживання, передати враження про побачене, прочитане.
З 2 по 9 листопада в Іршавській районній бібліотеці експонується книжкова виставка «Там де живе рідна мова, живе український народ.» Книжкові видання представлені дають змогу користувачам поглянути на історію рідної мови та збагнути роль в утвердженні української державності.Немає коментарів:

Дописати коментар