вівторок, 3 листопада 2015 р.

Екскурсія до бібліотеки

      Безмежна сила книги… Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга – мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити, розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів. 
         Для кращого знайомства з книгою до Іршавської районної бібліотеки для дітей 29 жовтня 2015 року завітали учні Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ст. (2-Б клас, класний керівник Сочка А.І., 2-В клас, класний керівник Васько В.Д.), які в майбутньому, сподіваємось, стануть читачами нашої бібліотеки.
      Бібліотекар провела для них екскурсію поличками бібліотечних надбань “З книгою дружити – в світі любо жити”. Діти жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповіді бібліотекаря, відповідали на запитання, які підготували для них працівники бібліотеки. У читальній залі є чимало дитячих періодичних видань, серед яких: «Пізнайко», «Барвінок», «Малятко», «Ангелятко» та ін. Для вихователів теж є чимало корисної інформації, яка повною мірою висвітлена у таких журналах як «Початкова школа», «Розкажіть онуку» та ін.
      Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати перші поради, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами.


Немає коментарів:

Дописати коментар