пʼятницю, 28 квітня 2017 р.

         27 квітня 2017 року в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей  та юнацтва відбувся ІІІ-й обласний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія». Цього року  Іршавський район представляли найкращі читачі району - Штець Василь та Жупанин Наталія. Учасників та гостей «Книгоманії» привітали члени журі, після чого розпочалася боротьба за звання «Найкращих читачів Закарпатської області». Кожен учасник представляв свою улюблену книгу та намагався переконати ровесників і журі, що саме ця книга найцікавіша, і що її необхідно обов’язково прочитати. Приємно, що більшість читачів представляли книжки сучасних авторів української та зарубіжної літератури для дітей з позашкільної програми, адже це і було однією з головних умов участі в конкурсі.
Кожен учасник мав можливість не тільки проявити креативність, творчість та любов до читання, а й продемонструвати інші свої захоплення. Отже, це дійсно було творче змагання найкращих читачів, в якому важко було визначити переможців. Але конкурс залишається конкурсом, і можливо комусь більше у цей день посміхається фортуна. Так сталося і цього разу. Вже три роки поспіль за результатами конкурсу найкращими читачами від Закарпатської області стають представники Іршавського району.
Штець Василь (с.Ільниця Іршавського району) став переможцем у віковій категорії учнів 7-х класів та Черепаня Анастасія (с.Ключарки Мукачівського району) у віковій категорії учнів 6-х класів.
Усі учасники обласного етапу конкурсу були нагороджені дипломами та книжковими подарунками. А переможці отримали головну нагороду - участь у Фестивалі дитячого читання «Книгоманія», що проходитиме у м. Львові 1-3червня 2017 року, який організовує для найкращих юних читачів зі всієї України громадська організація «Форум видавців».
Вітаємо Василька з перемогою, а усім іншим - бажаємо подальших творчих успіхів і досягнень !!!
Немає коментарів:

Дописати коментар