пʼятницю, 7 квітня 2017 р.

6 квітня 2017 року в Іршавській районній бібліотеці для дітей  було проведено інформаційний калейдоскоп «Про дива і таємниці природи-чарівниці».
Маленькі користувачі мали змогу ознайомитись з книгами та журналами про природу,  з книг відкрити для себе багато цікавого про природу рідної України. Бібліотекарі допомогли  здійснити мандрівку у чарівний світ казкової природи, яку оспівував у своїй творчості поет Тарас Шевченко та Леся Українка, які любили свою країну, свою землю понад усе і, звісно ж, не могли залишитися байдужими до її краси. Перегортаючи сторінки поезії Лесі Українки та великого Кобзаря, діти пригадали, що верба і калина - символи нашої Батьківщини, а земля - наш дім, який ми повинні шанувати й берегти. А ще дітлахів бібліотекарі ознайомили з гарно ілюстрованими  журналами «Колосок», «Паросток», які допоможуть юним екологам відповісти на запитання природничого характеру.
Такі заходи відкривають дітям чарівні куточки нашої країни, її казкову природу, а найголовніше - викликають бажання стати активними читачами бібліотеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар