четвер, 12 жовтня 2017 р.

11 жовтня 2017 року Іршавська центральна районна бібліотека у співпраці з Благодійним фондом «Центр громадських ініціатив» м. Перечин на центральній площі міста організували вуличний консультативний пункт «Децентралізація - новий крок до успіху».
Основними питаннями для інформування громадян були: що таке децентралізація, чому потрібна децентралізація, структура та повноваження органів і посадових осіб ОТГ, адміністративні послуги в обєднаній територіальній громаді (ОТГ), які закони регулюють децентралізацію, що очікувати від децентралізації. Відповіді на ці ж питання всі охочі також мали змогу отримати з інформаційних матеріалів, які розповсюджувались під час роботи консультативного пункту.
Учасниками консультативного пункту були жителі різних верств населення, а також представники влади: Іршавської районної ради – Юрій Фельцан, Іршавської ОТГ – Олександр Куртинець. 
Захід проводився в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування, в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX#АМУ #ПУЛЬС.
Немає коментарів:

Дописати коментар