вівторок, 20 жовтня 2015 р.

Екскурсія до бібліотеки
Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.
Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати учнів школи до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними. Саме з цією метою 19.10.2015 до Іршавської районної бібліотеки для дітей було організовано пізнавально-оглядову екскурсію. До бібліотеки завітали учні 1-го прогімназійного класу Іршавської гімназії.
У світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей чекали бібліотекарі, які завжди раді своїм маленьким відвідувачам. Бібліотекар розповіла про бібліотеку, познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, ознайомила з тематичними полицями дитячого фонду,періодичними виданнями для дітей, а також проінформувала про нові надходження дитячої літератури. 
Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.

Тож, запрошуємо усіх бажаючих маленьких читачів та їхніх батьків до нашої бібліотеки, де кожен знайде для себе потрібну інформацію. Ми завжди раді зустрічі з Вами і працюємо тільки для Вас! Ласкаво просимо!Немає коментарів:

Дописати коментар