Бібліотека як інформаційний центр громади.
Бібліотека має бути постійно присутньою
в житті спільноти, де житель з будь - якою
проблемою йде до бібліотеки.
Без активної участі громади сучасна бібліотека
розвиватися не може.
в житті спільноти, де житель з будь - якою
проблемою йде до бібліотеки.
Без активної участі громади сучасна бібліотека
розвиватися не може.
Конструктивними і змістовними були повідомлення завідувачки методико – бібліографічним відділом Г.І.Васильцюн «Бібліотеки Іршавщини в інформаційному просторі: факти, проблеми, шляхи їх вирішення», наглядно проілюстрована мультимедійною презентацією, консультація бібліографа М.М.Матішинець «Інформаційне забезпечення населення: пріоритети діяльності бібліотек».
Працівники методичного відділу використовують сучасні інтерактивні форми підвищення професійної компетентності. Цього разу відбулось професійне спілкування в «Акваріумі», що дозволило бібліотечним працівникам включитись в ігрове моделювання бібліотечних процесів та надати їм новий професійний досвід. Доповненням до семінару стала стендова презентація «Дізнайся більше про бібліотеку» - своєрідна форма бібліотечної реклами. «Акваріум» та стендову презентацію провели провідний методист центральної районної бібліотеки Л.І.Бровді і бібліограф М.М.Матішинець. До семінару бібліограф розробила та видала методичні рекомендації працівникам сільських бібліотек - філій на тему: «Довідково – бібліографічний апарат - інформаційне ядро бібліотеки».
В роботі семінару взяв участь протоієрей Василь Ігнат, настоятель Петро - Павлівського храму міста Іршави , який зупинився на такому актуальному питанні, як «Інтернет: добро чи зло?» , обґрунтував свої роздуми з духовної точки зору.
На нашу думку проведення такого семінару сприятиме перетворенню бібліотек на інформаційні центри громади.
Немає коментарів:
Дописати коментар