пʼятницю, 28 листопада 2014 р.

Казка – це свіжий вітер,
що роздмухує вогник дитячого мислення і мови.
В.Сухомлинський
       
         Світ казок загадковий і безмежний. Казка – це  найпоширеніший і найпопулярніший у світі  жанр літератури, який є дуже важливим видом творчості. Для казок не існує  кордонів і перепон - тому  вони вільно мандрують різними країнами і немає такого народу, який не створив би казок - захопливих  і повчальних, де добро завжди перемагає зло, а  мудрість -  підступність і жадібність.
         У своїй торбинці казка несе вічні істини, загальнолюдські цінності. Казка кожну людину вчить  мріяти і бачити світ по-особливому - романтично і образно, як сприймають його справжні поети.
         Чарівні казки завжди привертають особливу увагу маленьких читачів. І це не дивно: улюблені казкові герої приваблюють своєю силою, хоробрістю та кмітливістю. Завдяки мудрій казці маленький читач вчиться бачити прекрасне в навколишньому  світі, відчувати барвистість, багатство життя, розрізняти добро і зло, осягати дивовижну красу рідної природи. 
         Виховання дитини починається з її перших кроків у житті  і  тому так важливо навчити свою дитину любити казки, бо саме  у дитинстві формуються основи її характеру та моральних якостей. Недарма  говориться: «Добре зернятко – гарні сходи».
        Саме з такою метою вчителькою 3-В класу Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Онисько Марією Іванівною було проведено підсумковий урок-свято літературного читання «Запрошуємо у гості казку до себе». Діти з задоволенням читали, розповідали, розгадували кросворди та вікторини на казкові теми, грали героїв казки, яка народилася у класі «Казка про дівчинку Настуню та Буквар». Справжнім сюрпризом для присутніх стало знайомство з письменницею-казкаркою Оксаною Фулитка.    
       Подорож казкою продовжилася під час перегляду цікавої, змістовної, казкової книжкової виставки «Країна казкова, країна книжкова…», яку підготували для дітей працівники Іршавської районної бібліотеки для дітей.
       Тож, ласкаво просимо наймолодших наших читачів та їхніх батьків до читання захоплюючих казок , сповнених мудрості, добра і оптимізму!

Немає коментарів:

Дописати коментар